Wizz Air Україна зібралася літати з Києва до Неаполя

Wizz Air Україна зібралася літати з Києва до Неаполя

Лоу-кост Wizz Air Україна з 14 червня 2014 планує відкрити рейс Київ-Неаполь (Італія). Частота польотів складе два рейси на тиждень. Вони будуть виконуватися по середах і суботах.

Мінімальна вартість квитків, за твердженням авіакомпанії, в одну сторону повинна скласти 519 грн. з урахуванням обов’язкових зборів. Однак на момент публікації матеріалу перевірити актуальну ціну було неможливо, тому що продаж квитків через сайт Wizz Air Україна не велась.

Поки лоу-кост не отримав призначення на новий маршрут. У повідомленні авіакомпанії присутній позначка «підлягає узгодженню з боку авіаційних властей».

Київ-Неаполь стане третім маршрутом Wizz Air Україна з Києва до Італії. Зараз бюджетник літає з української столиці в Трезізо (Венеція) і Бергамо (Мілан).

Видео слоты – наслаждение для азартного игрока Ученые научились ощущать вкус пищи в виртуальной реальности Интернет-магазин кофе и чая для истинных ценителей Популярный блог о том, как быстро создать и продать сайт Портал об отношениях, семье и о многом интересном
Лента авиановостей