Wizz Air Україна зібралася літати з Києва до Неаполя

Wizz Air Україна зібралася літати з Києва до Неаполя

Лоу-кост Wizz Air Україна з 14 червня 2014 планує відкрити рейс Київ-Неаполь (Італія). Частота польотів складе два рейси на тиждень. Вони будуть виконуватися по середах і суботах.

Мінімальна вартість квитків, за твердженням авіакомпанії, в одну сторону повинна скласти 519 грн. з урахуванням обов’язкових зборів. Однак на момент публікації матеріалу перевірити актуальну ціну було неможливо, тому що продаж квитків через сайт Wizz Air Україна не велась.

Поки лоу-кост не отримав призначення на новий маршрут. У повідомленні авіакомпанії присутній позначка «підлягає узгодженню з боку авіаційних властей».

Київ-Неаполь стане третім маршрутом Wizz Air Україна з Києва до Італії. Зараз бюджетник літає з української столиці в Трезізо (Венеція) і Бергамо (Мілан).

Рекомендации по выбору столов в зависимости от помещения Рулетка онлайн: кто нам завещал игру Аренда авто в Киеве, прокат авто в Киеве — STATUS CAR RENTAL Эффективный инструмент роста продаж в интернет-магазине Шторы плиссе – модный тренд для ваших окон
Лента авиановостей