В Тернополі планують відновити повноцінну діяльність аеропорту

В Тернополі планують відновити повноцінну діяльність аеропорту

Транспортно-логістична діяльність має стати пріоритетною у роботі ТОКП «Тернопільавіаавтотранс». Саме вона має забезпечувати функціонування авіаційної діяльності. На цьому наголосив заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Леонід Бицюра під час наради.

Участь у ній взяли керівництво та депутати облради, представники структурних підрозділів обласної державної адміністрації, а також директор аеропорту Олег Стефанський.

«Наше завдання – зберегти ліцензійні умови щодо функціонування аеропорту і відновити його повноцінну діяльність, — зазначив заступник голови обласної державної адміністрації Леонід Бицюра. — Перемовини щодо функціонування аеропорту тривають вже не один рік. Неодноразово звучали думки щодо недоцільності роботи підприємства, його консервації чи припинення діяльності, оскільки є значне навантаження на бюджет щодо виплати заробітної плати. Однак мінімізувати заробітну плату, скоротити кількість працівників неможливо, оскільки є певні ліцензовані вимоги до роботи аеропорту. Там повинні бути спеціалісти всіх напрямків, які забезпечують діяльність підприємства».

Заступник голови ОДА повідомив, що протягом року Тернопільська обласна державна адміністрація вела переговори з Міністерством транспорту України щодо передачі державного авіаційного підприємства «Універсал-Авіа». Як відомо, підприємство розташоване на території аеропорту і вже кілька років перебуває в стані банкрутства. Однак воно оскаржило рішення про користування земельною ділянкою у суді.

«Міністерство транспорту не погодилося на безоплатну передачу, більше того, були намагання включити держпідприємство в перелік об’єктів на приватизацію. Однак Тернопільська обласна державна адміністрація була категорично проти такого рішення», — зазначив заступник.

Під час наради присутні визначили модель функціонування аеропорту. Серед першочергових кроків щодо відновлення повноцінної діяльності — виплата заробітної плати працівникам, закріплення за обласною радою майнових прав та землі за даними об’єктами, і вже згодом — розвиток логістично-транспортного й авіаційного напрямків роботи.

Большой ассортимент слотов для игры на реальные деньги Правильный выбор подарков семье на Новый год В Индии появится приложение для поиска общественных туалетов Размещение рекламы в аэропорту Борисполя Какие бывают печи
Лента авиановостей