Сергій Ківалов повідомив, що непричетний до затримки авіарейсів у «Борисполі»

Сергій Ківалов повідомив, що непричетний до затримки авіарейсів у «Борисполі»

Народний депутат Сергій Ківалов повідомляє, що не причетний до затримки авіарейсів у «Борисполі». Про це депутат написав на своїй сторінці в соціальній мережі.

Сергій Ківалов написав: «Прочитав щойно на сайті, що належить одному з політичних лідерів, що в Борисполі через мене нібито затримали літак … Я приїхав в аеропорт за півтори години до рейсу, знаходився весь цей час в зоні офіційних делегацій. Мене там бачили дві людини — Олександр Грановський і Арсен Аваков. Останній відлетів раніше, до Харкова.

Коли оголосили затримку рейсу у зв’язку з погодними умовами, я і сам був здивований, адже в Києві була відмінна погода. Я дзвонив до Одеси, питав у представника авіакомпанії МАУ в чому справа. Відповідь була однаковий: погодні умови».

Як відомо, рейс Київ-Одеса PS-57, який мав вилетіти о 10:00, був перенесений на 30 хвилин у зв’язку з погодними умовами в Одесі.

Lenovo Ideapad 510S Последствия отказа выплачивать кредит наличными в Украине Отдых в Каталонии Азартные игры в виртуальном мире: все преимущества Бывший участник Дома 2 – Андрей Чуев
Лента авиановостей