Літак президента Південної Кореї планують оснастити системою захисту від ракет

Літак президента Південної Кореї планують оснастити системою захисту від ракет

Реалізація проекту потребує близько $ 27 млн.

Оснастити літак президента Республіки Корея системою протиракетного захисту планується в рамках нового проекту, який оцінюється $ 27 млн. Як повідомили представники уряду та збройних сил країни, борт може бути обладнаний системою до 2016 року.

У Південній Кореї глава держави не має в своєму розпорядженні спеціального повітряного судна, перельоти здійснюються на авіалайнері Boeing 747-400, орендованому у ведучої авіакомпанії країни Korean Air. Зараз лізинг цього літака продовжений до 2020 року.

Офіційний представник уряду Республіки Корея повідомив: "До теперішнього часу президентський борт не має власної протиракетного захисту, проте до 2016 року його оснастять системою оповіщення про наближення ракеті (MAWS) і системою захисту літака від інфрачервоного наведення (DIRCM)". Остання система захищає авіалайнер від ракет з інфрачервоною головкою наведення.

За інформацією представника оборонного відомства, найближчим часом буде визначений постачальник і в рамках міжурядової угоди з США, які повинні дати дозвіл на використання в РК відповідних технологій, після чого буде закуплено необхідне обладнання.

"США, залишаються єдиною країною в світі, у якої президентський літак оснащений таким новітнім протиракетним обладнанням, як системи MAWS і DIRCM", - наголосили в уряді.

Качественные грили от компании «Грилекс» Такси из Москвы в Ярославль дёшево Качественные светодиодные прожекторы в интернете Строительные материалы: пластиковые трубы Виртуальные аппараты: как заработать свой первый миллион?
Лента авиановостей