"Аерофлот" затримав на добу рейс з Південно-Сахалінська до Москви

"Аерофлот" затримав рейс на добу через негоду. Незадоволені пасажири, які мали летіти з Південно-Сахалінська до Москви, були змушені ночувати в аеропорту або у знайомих. Про всі подробиці розповів пасажир Олексій Строєв.

- Я сам з міста Москви. У Південно-Сахалінську працюю. Затримка рейсу вибила мене з колії, адже я вже побудував Наполеонівські плани, - розповів пасажир Олексій Строєв. - Мені здається, що причина затримки рейсу - це елементарна недбалість. Як мені здається, погода льотна. У підсумку цілу добу втрачені, а адже деякі люди мали летіти з пересадками ... До всього іншого, співробітники аеропорту абсолютно нічого не передбачили. Люди змушені були сидіти там. Це мені пощастило ще, що було, куди поїхати. Я не розумію, чому не можна поставити подогреваемую смугу, адже я прекрасно знаю, що у міста є засоби.

Зараз аеропорт все ще переповнений людьми.

Богатый выбор игровых слотов для начинающих и опытных игроков Каталоги казино – достойная основа выбора клуба Быстровозводимые ангары от Winnerstroy Прямой городской номер: для кого и зачем? Мы обеспечим вас чистой водой
Лента авиановостей