«Аерофлот» затримав на добу рейс з Південно-Сахалінська до Москви

«Аерофлот» затримав на добу рейс з Південно-Сахалінська до Москви

«Аерофлот» затримав рейс на добу через негоду. Незадоволені пасажири, які мали летіти з Південно-Сахалінська до Москви, були змушені ночувати в аеропорту або у знайомих. Про всі подробиці розповів пасажир Олексій Строєв.

— Я сам з міста Москви. У Південно-Сахалінську працюю. Затримка рейсу вибила мене з колії, адже я вже побудував Наполеонівські плани, — розповів пасажир Олексій Строєв. — Мені здається, що причина затримки рейсу — це елементарна недбалість. Як мені здається, погода льотна. У підсумку цілу добу втрачені, а адже деякі люди мали летіти з пересадками … До всього іншого, співробітники аеропорту абсолютно нічого не передбачили. Люди змушені були сидіти там. Це мені пощастило ще, що було, куди поїхати. Я не розумію, чому не можна поставити подогреваемую смугу, адже я прекрасно знаю, що у міста є засоби.

Зараз аеропорт все ще переповнений людьми.

Вы думали о том, чтобы сменить дизайн квартиры? Тогда, вам к нам Азартные игры – реальность внутри виртуальности Помощь брокера в таможенном оформлении грузов «Жемчужина дельфина»: морские приключения и солидный выигрыш Лечение анорексии и булимии в Болгарии
Лента авиановостей