Супутник Venus Express завершив свою восьмирічну місію

Супутник Venus Express завершив свою восьмирічну місію

Після 8 років плідної роботи на орбіті супутник Venus Express завершує свою діяльність. Космічний апарат вичерпав запас ракетного палива під час серії підрулюючих маневрів, зроблених, щоб піднятися на заплановану висоту на початку нинішнього року.

З моменту прибуття сателіта до Венери він рухався по 24-годинний еліптичній орбіті.

Навесні перед супутником поставлена остання завдання — поступово знижуватися і наближатися до поверхні Венери. Це допомогло вивчити раніше незвідані шари повітря планети. З травня по червень Venus Express знизився на висоту 135 кілометрів.

У листопаді керівники космічної місії припустили, що в двигунах апарату залишилося ще трохи палива, якого вистачить, щоб зробити чергові маневри 23-30 листопада, це дозволило б продовжити дослідницьку місію ще на рік, але 28 листопада зв’язок з апаратом було остаточно втрачено.

Играй без риска: калейдоскоп эмоций гарантирован каждому! Большой ассортимент слотов для игры на реальные деньги Входные и межкомнатные двери в Алматы с установкой Официальный дилер знаменитой немецкой компании в Украине Должны ли вы беспокоиться о составе вашей косметики?
Лента авиановостей