Аерофлот отримав чотирнадцятий літак Sukhoi SuperJet 100

Аерофлот отримав чотирнадцятий літак Sukhoi SuperJet 100

Аерофлот отримав чотирнадцятий літак Sukhoi SuperJet 100 (реєстраційний номер RA-89044) виробництва компанії ЗАТ «ГСС» в розширеній комплектації «FULL». Лайнер названий на честь видатного пілота Аерофлоту, Героя Соціалістичної Праці Олександра Костянтиновича Вітковського, повідомляє прес-служба Аерофлоту.

«Літак Sukhoi SuperJet 100 був переданий Аерофлоту за новим договором фінансової оренди (лізингу) з компанією ЗАТ« Ощадбанк Лізинг ». Завдяки повітряним суднам SSJ100 Аерофлот має можливість реалізувати один з ключових напрямів стратегії по побудові глобальної мережевої авіакомпанії і зміцнити лідерство на внутрішньому ринку повітряних перевезень. Літаки SSJ100 стають важливою частиною повітряного парку Аерофлоту, що входить в число самих молодих і технічно досконалих у світі «, — заявили в Аерофлоті.

Всего Аэрофлот заказал 30 самолетов SSJ 100.

Идеальное одеяло для каждого своё Великолепная мебель по эксклюзивным проектам Мир египетских приключений Зима на носу – «обуваем» машину Легкий способ получить разрешение госгорпромнадзора на проведение опасных работ
Лента авиановостей