Аеропорт «Кольцово» в період новорічних свят прийме понад 100 тисяч пасажирів

Аеропорт «Кольцово» в період новорічних свят прийме понад 100 тисяч пасажирів

Міжнародний аеропорт «Кольцово» (входить в КК «Аеропорти Регіонів») в період новорічних свят, з 28 грудня 2014 по 11 січня 2015, прийме понад 100 тисяч пасажирів. Такі прогнози фахівців аеропорту, повідомляє прес-служба «Кольцово».

«У зазначений період заплановано обслуговування 714 рейсів, включаючи 465 — по Росії, 249 — за кордон. Найбільша кількість міжнародних вильотів буде виконано в країни Європи, Південно-Східної Азії, СНД, а також в Єгипет і ОАЕ. У зв’язку з новорічними святами авіакомпанії планують здійснити додаткові рейси по найбільш популярних європейських напрямках: в Барселону, Верону, Мюнхен, Будапешт і Рим «, — заявили в аеропорту.

На робочих місцях Новий рік зустріне понад 280 співробітників «Кольцово». Останній виліт 2014 буде здійснено 31 грудня в Іжевськ о 21.45, приліт — о 22.05 з Москви. Першими в новому році прилетять до уральський порт пасажири з Баку в 00.30, а вилетять з «Кольцово» 1 січня 2015 в 04.45 пасажири в Нячанг.

«В» Кольцово «вживаються заходи для дотримання службами аеропорту регулярності і безпеки виконання авіарейсів у дні новорічних канікул. Так, для стабільної роботи Кольцово в резерві знаходиться 96 тонн рідкого протиожеледного хімічного реагенту. Також в аеропорту «Кольцово» підтримується стратегічний оперативний запас хімречовин для обробки повітряних суден: 120 тонн рідини для видалення зледеніння і короткочасної захисту, 120 тонн концентрату і 40 тонн реагенту для запобігання зледеніння. Такої кількості коштів буде достатньо для забезпечення безперебійної роботи «Кольцово» в прогнозованих погодних умовах. Крім того, оновився парк спецтехніки аеропорту: до роботи приступили два нових деайсера, гусеничний бульдозер, додаткові тягачі багажних візків і самохідний пассажирский трап», — отметили в пресс-службе аэропорта.

Кресла-мешки: оригинальный дизайн и изготовление под заказ Бесплатные развлечения в вашем мобильном телефоне Игровые автоматы фруктовой направленности Серия и номер паспорта Качественные комбинированные котлы
Лента авиановостей