Пакистан хоче закупити у росії транспортники Мі-26

Пакистан хоче закупити у росії транспортники Мі-26

Уряд Пакистану зацікавилося можливістю покупки важких транспортних вертольотів Мі-26, повідомляє ІТАР-ТАСС . Мова йде про постачання десяти машин такого типу. Почалися переговори про постачання вертолітної техніки, поки невідомо. Не уточнюються і можливі терміни підписання угоди.

В даний час на озброєнні Пакистану немає жодного вертольота типу Мі-26. Як уточнює агентство, з 1996-го по 2010 рік Росія поставила Ісламабаду близько 70 багатоцільових вертольотів Мі-8/17/171. За даними Flightglobal MiliCAS, в даний час шість таких вертольотів виконують польоти в складі ВПС Пакистану і ще 46 одиниць — у складі армійської авіації країни.

Раніше влада Пакистану заявляли про намір значно розширити військово-технічну співпрацю з Росією. Тим часом, в даний час найбільшими постачальниками озброєнь і військової техніки Ісламабаду є США та Китай.

Сайт, дающий информацию об исполнителях строительных работ Официальный дилер знаменитой немецкой компании в Украине Стол-планшет, или как создать ресторан будущего Главные правила стильного классического мужского образа Правильный компактный холодильник для вас
Лента авиановостей