Їжу з літака можна буде замовити до дому

Їжу з літака можна буде замовити до дому

З’їсти бутерброд з меню літака — тепер можна і вдома. Справжню авіаційну їжу, вироблену на фабриках бортового харчування доньки Lufthansa, тепер доправляють додому жителям Німеччини.

Поки замовлення авіа їжі можливе лише в Кельні та Дюссельдорфі. Меню проекту, який отримав назву Air Food One, оновлюється раз на тиждень і доступно у двох варіантах: звичайне за 9,99 євро і вегетаріанське за 8,99 євро.

Харчування схоже на те, яке подається на далекомагістральних рейсах авіакомпанії Lufthansa. Їжа доставляється раз на тиждень по середах кур’єрами DHL. Оплата можлива тільки картами в процесі замовлення бортового харчування на сайті allyouneed.com, який належить Deutsche Post і вже займається доставкою продуктів харчування з супермаркетів до осель.

Входные и межкомнатные двери в Алматы с установкой Отдых в Каталонии Ставки на исход матчей и турниров: мгновенные выплаты на счет Дикий Запад и борьба с вампирами для поклонников азарта: только у нас Игры от Netent: лучшие предложения в виртуальном мире
Лента авиановостей