В Великобританії товари доставлятимуть безпілотники

В Великобританії товари доставлятимуть безпілотники

Інтернет-магазин Amazon готується до випробувань безпілотних літальних апаратів (БПЛА) для доставки товарів. Як пише The Telegraph, тестування проходитимуть над територією британського міста Кембриджа.

За інформацією видання, компанія зайнялася пошуками інженерів та експертів з проведення тестових польотів дронів. В розміщених вакансіях зазначається, що претенденти повинні володіти досвідом роботи «в аерокосмічній галузі, пов'язаним з розвитком безпілотних авіаційних систем».

Система доставки під назвою Prime Air в майбутньому дозволить покупцям отримувати посилки протягом півгодини після скоєння замовлення. Як очікується, безпілотники Amazon будуть підніматися в повітря не вище 122 метрів, а їх загальна вага не перевищуватиме 25 кілограмів, при цьому максимальна маса самої посилки обмежена в 2,3 кілограма.

Amazon озвучила амбітний план доставляти товари покупцям за допомогою повітряного флоту безпілотників в грудні 2013 року. Проект був сприйнятий публікою скептично неабиякою мірою через те, що дальність польоту наявних у розпорядженні компанії апаратів не перевищує 16 кілометрів (без підзарядки).

Влітку поточного року інженери Массачусетського технологічного інституту знайшли спосіб вирішення цієї проблеми. Згідно їх методу, дрони будуть сідати, подібно птахам, на лінії електропередач - їх магнітні поля забезпечать енергією акумулятори.

Передбачається, що проект буде реалізований протягом чотирьох - п'яти років.

Современное, эффективное обучение английскому с носителями языка Не знаешь чем себя занять? – онлайн казино GMS бесплатно и на деньги Вся спортивная жизнь Казахстана в одном издании Плетені меблі для дому та дачі: переваги ротангу Прогнозы на спорт сегодня от профессионалов Betting Insider
Лента авиановостей