Російська військова авіація порушила кордони ЄС

Російська військова авіація порушила кордони ЄС

Міністерство оборони Нідерландів заявило, що два голландських винищувача F-16, які патрулювали повітряний простір над прибалтійськими державами в рамках НАТО, піднімалися по тривозі для супроводу російського транспортного літака Іл.

В опублікованому в четвер заяві міністерства, яке наводить агентство Рейтер, стверджується, що літак в середу нібито порушив повітряний простір Естонії та Литви, після чого залишив його, попрямувавши у бік Калінінграду.

Міноборони РФ поки не відреагувало на ці заяви. Раніше російське оборонне відомство неодноразово заявляло, що всі польоти літаків військово-повітряних сил виконувалися і виконуються в строгій відповідності з міжнародними правилами використання повітряного простору над нейтральними водами, не порушуючи кордонів інших держав.

Азартные игры для чемпионов Особенности комплектации мебели для гостиниц в номерах разного класса комфорта Поддержка сайтов на взаимовыгодных условиях Казино Украины на гривны: как выбрать идеальный вариант Репатриация тела умершего: основные этапы
Лента авиановостей