Wizz Air залишається в Україні

Wizz Air залишається в Україні

Як наголошується в заяві компанії, під час зустрічі в Мінінфраструктури голова Державіаслужби уточнив, що новий порядок дозволить авіакомпаніям зберегти поточні призначення на регулярні авіаперевезення, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Представники бюджетної авіакомпанії підкреслюють, що це все ж не усуває проблем, які держава створює для діяльності перевізників.

«Ми стурбовані тим, що вимога виконувати внутрішні рейси не дозволить нам розширювати нашу мережу доступних за ціною міжнародних перельотів», - підкреслили в компанії Wizz Air.

У компанії також повідомили про те, що вони досі не отримали відповіді чи голова Державіаслужби підписав призначення на здійснення перельотів з Києва в Рим, Барселону, Варшаву та Будапешт. Його підпису необхідні для того, щоб почати виконувати ці рейси.

Нагадаємо, у понеділок, 25 листопада представники української «дочки» угорського лоукостера Wizz Air заявили, що нові правила допуску авіакомпаній на маршрути, які вводить Київ, можуть зупинити розвиток або навіть спричинити закриття «Візз Ейр Україна».

Портал для скачивания фильмов для телефонов и планшетов Лучший игровой портал для продуктивного гемблинга Вулкан Новый трендовый финансовый продукт Массаж Гуаша Установка пожарной сигнализации в здании и обслуживание систем
Лента авиановостей