Wizz Air залишається в Україні

Wizz Air залишається в Україні

Як наголошується в заяві компанії, під час зустрічі в Мінінфраструктури голова Державіаслужби уточнив, що новий порядок дозволить авіакомпаніям зберегти поточні призначення на регулярні авіаперевезення, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Представники бюджетної авіакомпанії підкреслюють, що це все ж не усуває проблем, які держава створює для діяльності перевізників.

«Ми стурбовані тим, що вимога виконувати внутрішні рейси не дозволить нам розширювати нашу мережу доступних за ціною міжнародних перельотів», - підкреслили в компанії Wizz Air.

У компанії також повідомили про те, що вони досі не отримали відповіді чи голова Державіаслужби підписав призначення на здійснення перельотів з Києва в Рим, Барселону, Варшаву та Будапешт. Його підпису необхідні для того, щоб почати виконувати ці рейси.

Нагадаємо, у понеділок, 25 листопада представники української «дочки» угорського лоукостера Wizz Air заявили, що нові правила допуску авіакомпаній на маршрути, які вводить Київ, можуть зупинити розвиток або навіть спричинити закриття «Візз Ейр Україна».

Быстрая накрутка подписчиков в Инстаграм Отличные отели на просторах великолепной Одессы Киновечер: фильм «Да здравствует Цезарь» Как можно сделать вывод Neteller на карту Приват24? Быстрая и качественная циклевка полов в Минске
Лента авиановостей