Ужгородський аеропорт відремонтують за 70 млн

Цьогоріч з обласного бюджету в рамках програми підвищення ефективності роботи аеропорту Ужгорода, авіапідприємству виділили 800 тисяч гривень, 80 тисяч з яких – на поточний ремонт асфальтобетонного покриття злітної смуги, який нині триває, інформує прес-служба Закарпатської ОДА.

Ужгородський аеропорт відремонтують за 70 млн

Як повідомив в.о. департаменту ЖКГ та інфраструктури ОДА Едуард Маляр, ужгородський аеропорт не може самостійно утримувати та розвивати свою інфраструктуру. Задля його збереження та забезпечення його роботи, в області діє Програма підвищення ефективності функціонування аеропорту на 2013-2016 роки. «У поточному році з обласного бюджету авіапідприємству було виділено 800 тисяч гривень. За ці кошти, зокрема, оновили систему реєстрації пасажирів, провели навчання персоналу. Сьогодні триває поточний ремонт покриття аеродрому. До кінця року проведуть і його маркування, на що виділено 90 тисяч гривень», - поінформував посадовець.

Водночас левову частку грошей – 575 тис. – скерували на виготовлення проектно-кошторисної документації з реконструкції аеропорту і проведення її комплексної державної експертизи. Це дало можливість включити проект з відновлення аеропортової інфраструктури до переліку проектів що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2016 році.

Цей проект передбачає реконструкцію та розширення злітно-посадкової смуги, будівництво огорожі по периметру аеродрому, будівництво технічних споруд. Для реалізації зазначеного проекту необхідно 47 млн грн, з яких з державного фонду регіонального розвитку – 42 мільйона, а співфінансування з обласного бюджету становитиме – 4,7 млн грн.

У подальшому планують розробити і другу чергу проекту. Вона передбачає реконструкцію світлосигнальної системи аеродрому, радіотехнічного забезпечення польотів, реконструкцію аеровокзалу, будівництва стоянок для малої авіації і вертольотів, придбання спецтехніки з обслуговування повітряних суден та експлуатації аеродрому тощо. Орієнтовна вартість реалізації цього проекту становитиме майже 70 млн. гривень.

Вы не поверите: съемки НЛО с борта косм.аппаратов NASA

Помощь в организации прибыльного современного бизнеса Большой выбор обогревательных приборов высокого качества Недорогие пассажирские перевозки в комфортабельных машинах Роллы Балаково с бесплатной доставкой при заказе от 500 рублей Сервис для приобретения модных вещей по приятным ценам
Лента авиановостей