Гібрид літака і гвинтокрила, що розроблявся 10 років, запущений у виробництво

Англо-італійська авіабудівельна компанія AgustaWestland запускає серійне виробництво конвертопланів AW609, информирует vnebi.com.

Гібрид літака і гвинтокрила, що розроблявся 10 років, запущений у виробництво

Розробка AW609 ведеться більше десяти років, а торік конвертоплан, який поєднує якості літака і вертольота, був успішно випробуваний на зліт і посадку. Апарат буде здатний розвивати швидкість до 510 км / год в режимі літака і здійснювати польоти на відстань до 1400 кілометрів.

У перспективі AgustaWestland планує обладнати свій гвинтокрилий літальний апарат модернізованими двигунами і тим самим збільшити дальність польоту приблизно до двох тисяч кілометрів.

Після початку серійного виробництва AW609 стане другим серійним конвертопланів після V-22 Osprey, що випускається консорціумом американських компаній Bell і Boeing. Партію AW609 вже замовили ВВС Об’єднаних Арабських Еміратів.

Тому AW609 може стати першим конвертопланом, що поставляється на експорт, так як V-22 Osprey використовується лише Міністерством оборони США.

Англо-італійський конвертоплан розроблений переважно для цивільного ринку, а перші екземпляри AW609 замовники отримають в 2019 році.

Вы не поверите: съемки НЛО с борта косм.аппаратов NASA

Великолепный набор игр на разные вкусы Столичное эконом такси с хорошими машинами Созданный для Pin Up сайт заблокирован — что делать Трансфер в аэропорту — путь к удобству и экономии Игровые автоматы Вулкан – заработок и отдых одновременно
Лента авиановостей