Організаційні результати засідання Правління Асоціації від 16.06.2016р.

Члени Правління одноголосно прийняли рішення щод- участі в Асоціації нових підприємств, які надали заяви на вступ та презентували свою діяльність:

ТОВ "АПЗК "Бориспіль"- надають послуги авіапаливозабезпечення у аеропортах (директор Щепкін Д.В. ) ТОВ "ЕЛБИ" - забезпечує захист та безпеку об'єктів і територій будь-якої складності (директор Загарія О.О. ) ТОВ "КСК-Блок" капітальне будівництво об'єктів соціального та спеціального призначення (директор Іванов В.А.) ТОВ "Охорона-М" надає консультативні послуги з екологічної безпеки підприємствам щодо дозволів на використання та утилізації (директорЛосевська Н.Я.) ПП "Профіт" забезпечує будівництво, ремонт, експлуатацію цементо, асфальто - бетонних покриттів в аеропортах на основі новітніх технологій та матеріалів. (директор Макарчев М.О.) ТОВ "ПБМ ГАЗ" (LENDLAMP)виробник енергозберігаючих та екологічних світлодіодних світильників (директор Лехан В.Ю) ДП "171 Чернігівський ремонтний завод" - здійснює ремонт та відновлення авіаційної наземної техніки, обладнання для технічного обслуговування в аеропортах (директор Матвієць О.М.) ТОВ "Уніпром" Матеріали, обладнання та технології для дорожнього будівництва (директор Айзман Б.В.)

Попередження учасників Асоціації про можливість виключення з асоціації у разі невиконання вимог Статуту Асоціації протягом третього кварталу 2016 року :

Товариства з обмеженою відповідальністю «Центр екологічної безпеки в авіації», м. Київ (Директор Чайковський Микола Юрійович); Корпорація "Альтис-Холдинг", м.Київ (Генеральний директор Забігайло Максим Володимирович)

Виключення із учасників Асоціації у зв’язку з невиконанням вимог Статуту Асоціації:

Товариства з обмеженою відповідальністю «Шнейдер Електрiк Україна», м.Київ (регіональний менеджер Шкурат Петр Павлович) Товариства з обмеженою відповідальністю «СПЕЦБУДБЕТОН», м. Київ (Директор Португальский Максим Сергійович ) ТОВ "НВП "Спеціальні поліменрні технології" , м.Київ (директор Резниченко Володимир Вікторович ) ТОВ "КАСПІАН СЕРВІС УКР" (директор Рудник Денис Миколайович)

Виключення із учасників Асоціації у зв’язку з ліквідацією - ТОВ «Кребо-ІНТЕРНЕШНЛ» м. Кременчуг

Присутні з великою зацікавленістю заслухали та обговорили презентації щодо виробничої діяльності учасників засідання, представників компаній:

Richard Prochazka, AIRIC, про програмне забезпечення корпоративних стратегій та раціональне використання ресурсів. Ivan Todosan, “Neosystem”, про можливість оформлення залів площ, стійок, спеціальними стендами різних типів, модифікацій для проведення відповідних заходів. Кордубан Яну та Вихристюк Олександру, ТОВ «АЗБІ», про послуги капітального будівництва об'єктів аеропортів , з можливістю установки дверей , воріт різного типу власного виробництва. Пінчука Олександра, Адвокатське об'єднання "Правова група "ДОМІНІОН", про надання юридичних послуг для авіаційної галузі з урахуванням господарської діяльності. Смирнова Олександра та Олейнікову Юлію, ТОВ «Айкюжн ІТ», про нові розробки та впровадження програм по електронному документообігу.

Разработка приложений для розничной торговли Авиаперевозки под ключ Где можно купить качественный фреон в Казахстане Электродвигатели разного назначения от производителя «Днепроресурс» Банки Казахстана и предлагаемые услуги
Лента авиановостей