Мера Кличко помітили в «лоу-кості»

Мера Кличко помітили в «лоу-кості»

Декілька днів Віталій Кличко провів на з’їзді партії «Християнський демократичний союз», яку очолює Ангела Меркель. Через це ним була пропущена остання сесія Київради.

Віталій летів рейсом Кьольн-Лондон. Це спостерігали десятки людей — ннадиво, Кличко вирішив зекономити на переїзді в Україну, і вибрав для перельоту дешевого авіа-перевізника.

Колишній прес-аташе посольства Грузії в Україні Бачо Корчилава написав на своїй сторінці в одній із соціальних мереж: «Багато чиновників люблять розповісти історії про те, як вони літають економ-класом і ходять через звичайний вихід в аеропортах».

— Ну і я розповім. Це рейс Кьольн-Лондон, low-budget автокомпанії EasyJet, мер Кличко летить на цьому рейсі. Чекає, поки ввійдуть всі пасажири, тому що в «лоу-костах» не всі легко поміщаються. Він зміг розміститися тільки після того, як всі сіли, і то в першому ряду біля виходу. В інший ряд просто не вліз би.- сказав Бачо Корчилава.

Також відомо, що Віталій кличко був без охорони.

Люди в соцмережах відреагували на фото Віталія Кличка, що скромно стоїть у черзі дивлячись на плеєр, одягнутий в куртку та джинси.

Фотообои и их применение Всевозможные приборы для защиты и контроля работы электрооборудования The north face купить можно здесь Мотокросс — будьте безопасными и спортивными Качественный сайт о жизни современной Самары
Лента авиановостей