Посол Росії повідомив, що Швеція бачить російські літаки під дією наркотиків

Посол Росії повідомив, що Швеція бачить російські літаки під дією наркотиків

Михайло Ванін натякнув, що шведська влада бачить російські літаки та іноземні підводні човни під дією наркотиків.

Відповідаючи на питання про наближення російського військового літака до пасажирського борту Ванін розповів: «Послухайте, шведська влада нещодавно говорила, що в її водах був підводний човен. Його там не було».

Посол спробував пожартувати, сказавши, що шведи «дуже часто відвідують Pusher Street. Як відомо — це вулиця в Копенгагені, яка відома торгівлею марихуани.

Михайло Ванін вважає, що причиною таких заяв шведської влади є наклепницька кампанія проти Росії.

«Мета? Компромат. Щоб показати Росію як дуже небезпечного сусіда і прокласти шлях для розгортання ще більшої кількості військ НАТО у країнах Балтії. Це ескалація. Естонія, Латвія і Литва кричали, що вони можуть бачити російські військові судна у міжнародних водах, і це загроза. Але чому? Їхні військові кораблі присутні у тому ж районі, неподалік від територіальних вод Росії»,- заявив він.

Централизованная защита помещений — как сэкономить на покупке? Кресла-мешки: оригинальный дизайн и изготовление под заказ Игровые автоматы на деньги в онлайн-клубе Виртуальные развлечения от производителя Мега Джек Огромный выбор мебели и аксессуаров для исполнения дизайнерских замыслов
Лента авиановостей