Володимир Лопухін: «Літак обов’язково повинен продаватися за кордон»

Володимир Лопухін: «Літак обов’язково повинен продаватися за кордон»

«Часто не розуміється, що для того, щоб окупити сучасний літак — а зробити його дуже недешево — неможливо знайти об’єм продажів на внутрішньому ринку. Літак обов’язково повинен продаватися за кордон », — повідомив Володимир Лопухін.

Володимир Лопухін заявив, що російський ринок надто малий для продажу літаків, а реалізація їх за кордон передбачає отримання європейської сертифікації. Вона є необхідною умовою рентабельності проектів.

За його словами, літак «Сухой Суперджет-100» є першим російським літаком, який отримав сертифікат EASA. Транспортний засіб відповідає світовим стандартам безпеки перевезення пасажирів, які є максимальними, відзначив представник компанії. Володимир Лопухін підкреслив, що досі такий сертифікат в Росії мали тільки вантажний борт і літак-амфібія.

Вся спортивная жизнь Казахстана в одном издании Самостоятельный выбор электрофурнитуры Перевозка больного из больницы Охладительные сплит-системы: принцип действия и преимущества Игровое приложение «Гараж»: почувствуйте себя миллионером
Лента авиановостей