Володимир Лопухін: «Літак обов'язково повинен продаватися за кордон»

Володимир Лопухін: «Літак обов'язково повинен продаватися за кордон»

«Часто не розуміється, що для того, щоб окупити сучасний літак - а зробити його дуже недешево - неможливо знайти об'єм продажів на внутрішньому ринку. Літак обов'язково повинен продаватися за кордон », - повідомив Володимир Лопухін.

Володимир Лопухін заявив, що російський ринок надто малий для продажу літаків, а реалізація їх за кордон передбачає отримання європейської сертифікації. Вона є необхідною умовою рентабельності проектів.

За його словами, літак «Сухой Суперджет-100» є першим російським літаком, який отримав сертифікат EASA. Транспортний засіб відповідає світовим стандартам безпеки перевезення пасажирів, які є максимальними, відзначив представник компанії. Володимир Лопухін підкреслив, що досі такий сертифікат в Росії мали тільки вантажний борт і літак-амфібія.

Охладительные сплит-системы: принцип действия и преимущества Автоматизация ресторана: прозрачный бизнес без издержек Описание игрового автомата Dolphin’s Pearl Deluxe от Novomatic Игровые устройства для настоящих геймеров Дешевые авиабилеты в России
Лента авиановостей