Авіакомпанія «Узбекистон хаво йулларі» отримала другий вантажний літак Boeing-767-300BCF

Авіакомпанія «Узбекистон хаво йулларі» отримала другий вантажний літак Boeing-767-300BCF

Національна авіакомпанія «Узбекистон хаво йулларі» отримала другий вантажний літак Boeing-767-300BCF, який був переобладнаний з пасажирського літака в вантажне повітряне судно.

За інформацією прес-служби авіаперевізника, літаки переобладнані в рамках реалізації проекту з переобладнання двох пасажирських повітряних суден Boeing-767-300ER у вантажний варіант Boeing-767-300BCF, за угодою між НАК «Узбекистон хаво йулларі» і компанією Boeing.

Мета даного проекту — створення парку сучасних вантажних літаків, що відповідають міжнародним вимогам і стандартам, для розвитку міжнародного інтермодального центру логістики на базі аеропорту «Навої», а також збільшення обсягу вантажних перевезень Національної авіакомпанії «Узбекистон хаво йулларі».

Переобладнання літаків у вантажний варіант здійснено компанією Boeing на авіаремонтній базі компанії «Саско» в Сінгапурі.

Проект реалізовано за підтримки та фінансовому забезпеченні з боку уряду Узбекистану.

На переобладнаних вантажних лайнерах планується виконувати рейси з міжнародного аеропорту «Навої» в Дубай, Тянь-Цзінь, Франкфурт, Актобе, Делі, в середньому — 13 рейсів на тиждень. Комерційна завантаження даних літаків — 53 тонни.

Игровые путешествия, как способ проявления азарта Играй на деньги в режиме онлайн Парные футболки для всей семьи: идеи, мнения, разнообразние Любишь деньги – люби и игровые автоматы Автоматизация ресторана: прозрачный бизнес без издержек
Лента авиановостей