Канада купить п'ятий літак Globemaster

Канада купить п'ятий літак Globemaster

22 декабря, AEX.RU – Королевские ВВС Канады купят пятый военно-транспортный самолет Boeing CC-177 Globemaster, заявили в Минобороны Канады. Об этом сообщает Lenta.ru со ссылкой на Jane's.

Орієнтовна вартість літака оцінюється в 357 мільйонів доларів. Ще в 25,9 мільйона доларів обійдуться 12 років технічного обслуговування.

За підрахунками військових, з п'ятим Globemaster у канадських ВВС звільниться для екстрених потреб відразу три літаки. Американські транспортники Канада використовує як для операцій на території країни, так і, наприклад, для перекидання сил в Кувейт для протистояння бойовикам «Ісламської держави».

У квітні 2014 Boeing оголосив про припинення виробництва С-17 в середині 2015 року. Раніше компанія збиралася згорнути будівництво цих транспортників до кінця 2015 року. Як повідомлялося, на конвеєрі Boeing залишилося 15 літаків, що не знайшли покупця.

Каталоги казино – достойная основа выбора клуба Надо ли регулярно менять расходники пылесоса - в частности фильтр и мешок. Какой рекламный ролик заказать для компании: торговый или имиджевый? Большие возможности на Бетсити На изделиях из холодного фарфора можно неплохо заработать!
Лента авиановостей