У Росії стрімко розвивається бізнес-авіація

У Росії стрімко розвивається бізнес-авіація

Хоча багато хто до цих пір вважає бізнес-джет атрибутом розкоші, насправді попит на послуги ділової авіації зростає все більше, особливо серед корпорацій і приватних підприємців.

Замовлення літака — дуже зручна послуга в ситуації, коли необхідно відправитися на ділову зустріч в іншу країну, яка триватиме всього пару годин.

Дані експертів повністю збігаються з поточною динамікою в світі, згідно з якою розвиваються авіаційні ринки (Китай, СНД, країни Близького Сходу) є головним рушієм розвитку авіаіндустрії. Так як в країнах СНД недостатньо розвинена маршрутна мережа комерційних авіакомпаній і в основному вона обмежується великими центрами, успішні підприємці все частіше вдаються до послуг ділової авіації. Залежно від розміру і віку бізнес-джета, його зміст може коштувати від 700 тис. До 4 млн. Доларів на рік. Навіть маленький літак Cessna 172 за льотну годину набирає операційних витрат на 100-200 доларів. Операційні витрати Gulfstream G550 можуть досягати 4200 доларів за льотну годину.

Дешевые билеты в Тель-Авив заказать онлайн Великолепный набор игр на разные вкусы Виртуальные аппараты: повышай свое настроение Портал компании, которая заботится о своих клиентах Любовный гороскоп для каждого знака Зодиака
Лента авиановостей