Перший літак Boeing Dreamliner 787 доставлений в Азербайджан

Перший літак Boeing Dreamliner 787 доставлений в Азербайджан

Boeing і авіакомпанія «Азербайджан Хава Йоллари» оголосили про поставку перевізнику його першого 787 Dreamliner. Літак зіграє ключову роль в реалізації стратегічного плану азербайджанського перевізника по розширенню його далекомагістрального пасажирського парку.

Ця поставка дозволить «Азербайджан Хава Йоллари» стати першим експлуатантом 787 на території СНД.

«Ми дуже раді поставці цього революційного літака, який допоможе» Азербайджан Хава Йоллари «підвищити конкурентоспроможність як на регіональному, так і на міжнародному ринках», — заявив президент авіакомпанії «Азербайджан Хава Йоллари» Джахангир Аскеров.

787 — це сімейство високотехнологічних і надефективних повітряних суден з новими характеристиками. На додаток до можливості використання лайнера середньої розмірності на далекомагістральних маршрутах, 787 забезпечить «Азербайджан Хава Йоллари» хороші показники паливної ефективності та екологічності за рахунок зниження витрати палива і шкідливих викидів на 20% порівняно з літаками, які модель 787 покликана замінити, заявили в компанії.

Ресторан итальянской кухни «Пьяцца Росса» при фешенебельном отеле «Националь». Клуб для настоящих любителей азарта Игровой клуб в режиме онлайн Как научиться выигрывать в азартные игры в сети? Отличная возможность весело провести время
Лента авиановостей