В Новосибірськ прилетів рідкісний для Росії французький вертоліт

В Новосибірськ прилетів рідкісний для Росії французький вертоліт

Московське представництво міжнародної компанії Airbus Helicopters (Франція — Німеччина) поставило в Новосибірськ новий французький вертоліт ЄС 130 Е2.

Як повідомили в Airbus Helicopters, вертоліт прибув до Новосибірська за приватним замовленням і перебуватиме на базі вертолітного клубу «РосІнсталАвіа».

Модель вертольота ЄС 130 Е2 — представник найпопулярнішої у світі лінійки легких вертольотів сімейства Ecureuil і нова модифікація моделі ЄС 130 В4. Він може застосовуватися в будь-яких кліматичних і погодних умовах. Максимальна швидкість — 287 км / год, дальність польоту — 616 км, тривалість польоту — 4 години, а кількість осіб, яких може перевезти модель — 6 осіб (без пілота). За даними сайту Heli Club, ціна цієї моделі вертольота перевищує 3,3 млн євро.

Хто конкретно замовив вертоліт, в компанії розголошувати відмовилися, лише уточнивши, що в Росії є ще 2 таких вертольота, які знаходяться у розпорядженні однієї з приватних московських компаній і використовуються для корпоративних перевезень. Ведуться переговори з іншими приватними компаніями на поставку в Росію цих вертольотів.

«Ми забезпечуємо базування, професійне управління і технічне обслуговування, а власнику залишається тільки отримувати задоволення від польотів на цьому чудовому вертольоті», — зауважив виконавчий директор «РосІнсталАвіа» Андрій Болок.

Лучшие гостиницы и отели курорта на Чёрном море Уникальные фотообои для любой комнаты вашего дома Великое множество отличных игровых слотов для настоящей игры Огромный список заведений, которые быстро доставят вкусную пищу Мультикоптер приспособили для дронсёрфинга
Лента авиановостей