Експерти виберуть військово-транспортні вертольоти для арктики

Експерти виберуть військово-транспортні вертольоти для арктики

Холдинг «Вертольоти Росії» замовив дослідження «Напрямки розвитку військово-транспортних вертольотів для вирішення завдань за призначенням в процесі освоєння російської Арктики».

Метою науково-дослідної роботи є визначення ступеня важливості завдань ВВС в умовах Арктики. У ході виконання НДР повинн бути проведений аналіз природно-кліматичних та фізико-географічних умов в Арктиці з урахуванням застосування вертолітних формувань.

Також має бути визначена роль та місце підрозділів військово-транспортних вертольотів в системі забезпечення безпеки і територіальної цілісності російської Арктики, обгрунтований обсяг завдань для військово-транспортних вертольотів, визначено перелік перевезених вантажів.

В результаті повинен бути обраний варіант військово-транспортного вертольота для Арктики, обгрунтовано їх сумарна кількість з урахуванням потрібних місць базування вертолітних формувань та їх складу.

Згідно інформації, розміщеної на сайті держзакупівель, початкова ціна договору на виконання НДР становить півтора мільйона рублів.

Виртуальное пространство для настоящих геймеров Как повысить уровень в онлайн-игре? Репетиционная база, звук Лучшие игры-онлайн на тему полетов Игровые автоматы фруктовой направленности