Air Moldova почала виконувати регулярні рейси в аеропорт Шереметьєво

Air Moldova почала виконувати регулярні рейси в аеропорт Шереметьєво

Національна державна авіакомпанія Молдавії Air Moldova 22 грудня почала літати ще в один аеропорт Москви — Шереметьєво, повідомили в повітряної гавані. Рейс за маршрутом Кишинів — Москва (Шереметьєво) виконуватиметься чотири рази на тиждень: по понеділках, середах, п’ятницях і неділях — на узкофюзеляжних літаках Airbus A320.

Авіакомпанія буде літати в термінал E. Як пояснив ATO.ru представник перевізника, Air Moldova вибрала Шереметьєво через велику пасажиропотоку, а також тому, що його зручно використовувати для здійснення транзитних рейсів. В авіакомпанії підкреслили, що польоти будуть виконуватися не тільки на новорічні свята. При цьому розклад польотів в Домодєдово залишається без змін. У цей московський аеропорт Air Moldova літає три рази на день.

З жовтня 2014 з Москви до Кишинева виконує прямі рейси «Аерофлот» (аеропорт Шереметьєво). З Домодєдово в столицю Молдавії прямим рейсом літає авіакомпанія S7 Airlines.

Air Moldova, заснована в січні 1993 р і базується в міжнародному аеропорту Кишинева, здійснює регулярні польоти по 23 європейським напрямками. До Росії перевізник літає по шести маршрутами — до Москви, Санкт-Петербург, Сургут, Нижньовартовськ, Київ і Сочі. Крім A320 флот авіакомпанії складається з узкофюзеляжних літаків Embraer 190 і турбогвинтових Embraer 120. На сьогоднішній день на частку авіакомпанії припадає близько 50% пасажирських авіаперевезень на молдавському ринку.

«Жемчужина дельфина»: морские приключения и солидный выигрыш Большой выбор электроприборов для компаний и частных лиц Белорусская мебель для дома и офиса из цельного древесного массива – обстановка премиум-класса Огромный выбор качественных подарков для себя, друзей и родственников Сказочный букет невесты
Лента авиановостей