Літак з Таїланду приземлився в Петербурзі без багажу

Літак з Таїланду приземлився в Петербурзі без багажу

Свої речі не змогли забрати більше 300 пасажирів.

Відпустка більше 300 туристів закінчився неприємним непорозумінням в Петербурзі. Літак з Пхукета, що в Таїланді, прилетів до Північної столиці без багажу.

Розгублені пасажири стояли в «Пулково» у чому відпочивали на спекотному острові. У багатьох навіть не було з собою зимового одягу. А за вікном зима. Літак, на якому летіли люди, належить авіакомпанії «ЮТейр». Там інцидент пояснили перевантаженням судна і погодними умовами.

— Перед зльотом пілоти визначають вантажопідйомність літака в даних погодних умовах. На борту знаходилися більше 300 чоловік і стояла така погода, що з багажем лайнер б не злетів, — розповіли в авіакомпанії.

Там підкреслили, що всі документи на повернення багажу вже оформлені. Він вилетить до Москви найближчим рейсом, а потім відправиться до Петербурга. Компенсація за подібний випадок для пасажирів не передбачена.

Чем проще бизнес для начинающих Игровой мир для любителей азарта Команда профессионалов современного строительного дела Удивите близких необычным сюрпризом с фотобудкой Выбираем пешую экскурсию в современном Киеве
Лента авиановостей