Російська авіація призупинила дію сертифікату авіакомпанії «Політ»

Російська авіація призупинила дію сертифікату авіакомпанії «Політ»

Російська авіація призупинила дію сертифікату авіакомпанії «Політ».

Російська авіація призупинила дію сертифікату авіакомпанії «Політ». «У зв’язку з погіршенням основних виробничих показників та фінансово-економічного стану діяльності експлуатанта, що впливають на безпеку польотів і права споживачів, за виявлені факти порушення (недотримання) сертифікаційних вимог, діючих у цивільній авіації Росії, на підставі акта позапланової інспекційної перевірки від 28 листопада 2014 наказую призупинити дію сертифіката експлуатанта ЗАТ «Авіаційна компанія« Політ », — зазначено в наказі глави Росавіації Олександра Нерадько.

Слава Богу, що за цей рік ніхто з пасажирів шахрайської контори під назвою «Політ» не постраждав. Залишається дізнатися, чому так жівопирка весь рік літала і приносила доходи її власнику. Чому, пане Нерадько?

Так, Карпов каже, що «повернув» нам наші Ан-124. Він бреше.

Виртуальные развлечения от производителя Мега Джек Современные приборы и гаджеты для автомобилей Выбираем зонтик: какой механизм выбрать Легкие денежные средства в виртуальном заведении Музыкальная система Samsung MM-J330 – идеальное устройство для дома
Лента авиановостей