У Колумбії розбився літак, є жертви

У Колумбії розбився літак, є жертви

У східній частині Колумбії в департаменті Сантандер вранці, 25 грудня 2014 року, з нез’ясованих причин розбився легкомоторний літак авіакомпанії Alas de Colombia.

За даними місцевого інформаційного видання El Tiempo, всі люди, що знаходилися на борту літака — всього 7 осіб, включаючи членів екіпажу — загинули. Видання повідомляє також, що легкомоторний літак Сessna з реєстраційним номером HK — 4892 виконував переліт з Букараманга в Малагу. Через деякий час після вильоту, судно пропало з екранів радара.

Як стало відомо, перед падінням пілот встиг повідомити про неполадки в системі двигуна літака. Потім екіпаж прийняв рішення розвернути літак назад, в підсумку, не долетівши до пункту відправлення, спробував здійснити аварійну посадку поруч із селищем Меса-де-лос-Сантос. Невдале приземлення закінчилося трагедією.

Як повідомляють слідчий комітет, при посадці літак розлетівся на шматки. Тіла всіх загиблих знайдені. Ведеться слідство.

Игры для любителей азарта на любой вкус: бесплатно и без риска! Игровой клуб в режиме онлайн Лучшие развлечения в интернете Лучшие игровые автоматы от качественных производителей Виртуальный мир: приумножай свой финансовый достаток
Лента авиановостей