Авіація НАТО вдвічі збільшила число польотів біля кордонів Росії — Міноборони РФ

Авіація НАТО вдвічі збільшила число польотів біля кордонів Росії — Міноборони РФ

У російському Міністерстві оборони вважають рішення українських властей про відмову від позаблокового статусу ознакою боротьби НАТО проти Росії, повідомляє «Інтерфакс» з посиланням на заступника міністра Анатолія Антонова. За його словами, під гаслом російської загрози здійснюється нарощування військового потенціалу Північноатлантичного альянсу в Прибалтиці, Польщі, Болгарії та Румунії. До того ж удвічі частіше стала літати розвідувальна авіація альянсу над Балтійським і Баренцевим морями: в 2013 році вона здійснила 258 вильотів літаків, в 2014 — 480.

«Особливу стурбованість викликає триваюча підготовка екіпажів літаків неядерних країн-членів НАТО, здатних застосовувати ядерну зброю, залучення в цей процес нових держав, наприклад Польщі», — додав Антонов.

Эффективная связь поставщиков и покупателей современными методами Ставки на исход матчей и турниров: мгновенные выплаты на счет Ресторан итальянской кухни «Пьяцца Росса» при фешенебельном отеле «Националь». Интернет-магазины: спортивная обувь Air Max Игра «Марко Поло»: для любителей отважных путешествий
Лента авиановостей