Новий супутник «Ресурс-П» подвоїть можливості Росії з моніторингу земної поверхні

Новий супутник «Ресурс-П» подвоїть можливості Росії з моніторингу земної поверхні

Новий супутник «Ресурс-П», який буде введений в експлуатацію в квітні 2015 року, подвоїть можливості Росії з моніторингу земної поверхні. Про це повідомили ТАСС в прес-центрі «Російських космічних систем».

«Запланований на 26 грудня запуск другого супутника» Ресурс-П «подвоїть можливості оператора російських космічних засобів дистанційного зондування Землі — Наукового центру оперативного моніторингу Землі (НЦ ОМЗ)» Російських космічних систем «з проведення високодетальной і гіперспектральних зйомки поверхні планети. Космічні апарати серії «Ресурс-П» формують основу російської системи високоперіодіческого дистанційного зондування Землі, яка забезпечує споживачів у Росії та інших країнах високодетальнимі знімками надвисокого, високого і середнього дозволу «, — Сказали в прес-центрі, підкресливши, що «передача супутника в штатну експлуатацію запланована на квітень 2015 року».

Комплекс цільової апаратури супутника «Ресурс-П» номер 2 для високодетальной зйомки універсальний і дозволяє отримувати знімки в різних спектральних діапазонах з різним дозволом на місцевості. Планується, що час проходження другого супутником районів зйомки буде відрізнятися від попередника — «Ресурс-П» номер 1, запущеного в червні 2013 року. Це підвищить ефективність роботи космічного апарату при зйомці території Росії. В даний час російська орбітальне угруповання дистанційного зондування Землі налічує шість космічних апаратів, що забезпечують всі види і режими оптико-електронного спостереження.

У прес-центрі зазначили, що в 2015 році очікується запуск третього апарату серії «Ресурс-П», який завершить формування орбітальної системи для зйомки з високою роздільною здатністю близько 90 млн кв км територій щорічно. Супутник «Ресурс-П» номер 2 буде запущений 26 грудня з космодрому Байконур ракетою-носієм «Союз-2.1б» з подальшим виведенням на околокруговую сонячно-синхронну орбіту.

Мощный аккумулятор Panasonic cga-d54s – делаем правильный выбор вместе «Гослото «6 из 45» — выигрыш каждому! Как научиться выигрывать в азартные игры в сети? Массаж Гуаша Удивите близких необычным сюрпризом с фотобудкой
Лента авиановостей