Під Одесою пройшли масштабні навчання ВМС з використанням авіації, артилерії і важкої техніки

Під Одесою пройшли масштабні навчання ВМС з використанням авіації, артилерії і важкої техніки

ВМС провели масштабні навчання, відпрацьовуючи різні тактики.

У південно-східній частині Одеської області пройшли масштабні навчання зведеної тактичної групи військ берегової оборони Військово-морських сил Збройних сил України.

Як повідомляє прес-центр Міноборони в п'ятницю, 26 грудня, у навчаннях також взяли участь підрозділами Державної прикордонної служби України та Міністерства внутрішніх справ України, інженерні підрозділи, морська авіація і авіація ВСУ, танки, зенітні установки, артилерія.

Військові вчилися подолання водних перешкод, веденню стабілізаційних дій в умовному кризовому районі, обороні ділянки морського узбережжя і т.д.

В рамках навчань також були відпрацьовані повітряна розвідка, висадка повітряного тактичного десанту, повітряне прикриття району виконання завдань штурмовою авіацією, створення блокпостів і т.д.

Качественные светодиодные прожекторы в интернете Виртуальный мир: схвати удачу за «хвост» Заказать кабельную продукцию через интернет Одноразовая посуда по цене производителя Посетив официальный сайт Altvpn вы сможете ознакомиться с преимуществами использования сервиса
Лента авиановостей