В Атлантиці випробували величезний безпілотний вертоліт

В Атлантиці випробували величезний безпілотний вертоліт

Американці провели успішні випробування безпілотного вертольота MQ-8C.

Тільки уявіть картину того, як величезний вертоліт-дрон намагається сісти на борт моторного човна, яка на всій швидкості йде по Атлантиці. У цьому немає нічого дивного, оскільки недавно такі випробування проходили на акваторії Атлантичного океану, коли дрон розміром з реальний вертоліт намагався сісти на борт моторки. Слід зазначити, що випробування пройшли успішно і безпілотному дрону MQ-8C вдалося в цілому 32 рази сісти і злетіти з борту американського міноносця «Jason Dunham».

Робота над створенням безпілотного апарату вертикального зльоту RQ / MQ-8 «Fire Scout» на основі конструкції цивільного вертольота Schweizer 330 була розпочата в лютому 2000 року фірмою «Schweitzer USA» (дочірньої структури компанії «Sikorsky»).

Безпілотник управлявся з борту міноносця.

Заработок в интернете: играй на деньги и получай стабильный доход! Что дает виртуальная игра: внимательность, уверенность, деньги! Кабельные тележки для кабелей разных типов от производителя Портал, который поможет решить проблемы с пайкой полипропиленовых труб Лучшие симуляторы в коллекции игрового клуба: присоединяйтесь!
Лента авиановостей