2014 рік став чорним роком для цивільної авіації

2014 рік став чорним роком для цивільної авіації

Почалося все зникненням з радарів «Boeing 777» Малайзійських авіаліній»з 239 пасажирами. Останній сигнал з борту MH-370, що виконував рейс Куала-Лумпур-Пекін був отриманий через сім годин після вильоту, коли літак знаходився над Індійським океаном. Незважаючи на наймасштабнішу і дорогу пошукову операцію в історії цивільної авіації, жодного уламка зниклого літака досі не знайдено.

Через тиждень після цього літак ATR-72 авіакомпанії TransAsia Airways в ході повторного заходу на посадку впав на житлові будинки. З 58 чоловік, що знаходилися на борту, загинули 48. При падінні літака на землі були поранені 5 осіб. Причиною катастрофи є несприятливі метеоумови: тайфун Матмая.

Наступним було падіння літака MD-83. Рейс Уагадугу-Алжир компанії Air Algérie виконував іспанська перевізник Swiftair. Погана видимість і несприятливі погодні умови називалися серед причин катастрофи. Але через що саме загинули 110 пасажирів і 6 членів екіпажу, так ніхто і не знає. Варто зазначити, що сталось це на наступний день після катастрофи ATR-72.

Таким чином 2014 побив рекорд останніх п’яти років за кількістю жертв авіакатастроф.

Огромный выбор мебели и аксессуаров для исполнения дизайнерских замыслов Игровые автоматы: основные критерии выбора Уникальная возможность – зеркала игровых аппаратов Азартные игры – виртуальный мир в режиме онлайн Гостиничный комплекс «Измайлово»
Лента авиановостей