США стурбовані активністю російських літаків-розвідників бі

США стурбовані активністю російських літаків-розвідників бі

Росія активізувала розвідувальні польоти дальньої авіації в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. США висловили стурбованість у зв’язку з цим.

Росія активізувала розвідувальні польоти дальньої авіації в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні поблизу США з моменту початку української кризи. Російські літаки-розвідники були помічені біля узбережжя американського штату Каліфорнія і американського острова Гуам в Тихому океані, заявив командувач підрозділами ВВС США в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні генерал Херберт Карлайл, у понеділок, 5 травня у Вашингтоні.

Він продемонстрував фото, на якому зображений американський винищувач, що перехопив над американським островом Гуам російський стратегічний бомбардувальник Ту-95. Крім того, за даними Карлайла, виросло число російських стратегічних бомбардувальників, помічених у островів Японії та Кореї, повідомляє Spiegel Online.

«Тим самим вони демонструють, що вони це можуть, і вони збирають інформацію», — сказав Карлайл. Президент Росії Володимир Путін в 2007 році заявив, що російські стратегічні бомбардувальники знову почнуть здійснювати польоти поблизу повітряного простору НАТО. Такі польоти були скасовані в 1992 році після розпаду СРСР, нагадує Reuters.

Тим часом, як повідомляє РІА «Новости», в Міноборони Росії були здивовані заявою генерала Херберта Карлайла про підвищення активності польотів російської дальньої авіації над Тихим океаном у зв’язку з подіями в Україні.

За словами високопоставленого чиновника з російського міністерства оборони: «США через Берингову протоку фактично межують з РФ. Тому розцінювати польоти літаків російських ВПС над нейтральними водами Тихого океану в якості якогось «виклику» США щонайменше дивно. Тим більше, що інтенсивність польотів американської розвідувальної авіації поблизу східних кордонів Росії ніколи не знижувалася з часів закінчення холодної війни».

Мистические игровые автоматы от Новоматик: Panther moon Лучшие игровые автоматы от качественных производителей Игровые автоматы: основные критерии выбора «Игры джунглей» — забавный аттракцион с анимацией и эффектом присутствия Ставки на исход матчей и турниров: мгновенные выплаты на счет
Лента авиановостей