Росія скасувала дешеві авіаквитки в Крим

Росія скасувала дешеві авіаквитки в Крим

Авіакомпанія «Аерофлот» скасувала пільговий тариф на рейси до Криму з Москви і назад. Про це 14 листопада кореспонденту ІА REGNUM повідомили в прес-службі авіперевозчіка.

Як уточнили в «Аерофлоті», фіксований тариф в 7500 рублів на польоти до Криму була введена виключно на літній час, тому з 1 листопада його застосування було припинено. Чи буде введена така міра в наступному літньому сезоні, поки невідомо.

Як повідомляло ІА REGNUM, авіакомпанія «Аерофлот» ввела пільговий тариф для авіаквитків економічного класу за напрямками з Москви до Сімферополя і назад вартістю 7500 рублів, включаючи такси та збори, з 22 квітня 2014 року. Вартість квитка в одну сторону з таксами і зборами становила 4000 рублів.

Грамотная и квалифицированная помощь при сдаче курсовых Отличная возможность в игровые автоматы играть бесплатно без регистрации Качественный скачок с разработками нашей компании Комбинезон - модный и удобный наряд для мальчиков и девочек Надежные и прочные металлоконструкции от завода m-metal.com.ua
Лента авиановостей