Модернізований Ту-160 здійснив перший політ

Модернізований Ту-160 здійснив перший політ

Казанський авіаційний завод провів випробувальний політ стратегічного бомбардувальника Ту-160, також іменованого «Білим лебедем», після капітального ремонту з модернізацією. Про це повідомляє прес-служба ВАТ «Туполєв».
 
«Білий лебідь» знаходився в повітрі 2 години 40 хвилин. Перший випробувальний політ на цьому ракетоносці здійснив льотчик-випробувач першого класу Казанського авіаційного заводу ім. С.П. Горбунова Олексій Рябов », - йдеться в повідомленні« Туполєва ».
 
Ту-160 з середини 2000 років почали проходити модернізацію до версії Ту-160М, поєднану з капітальним ремонтом. У ході цих заходів, крім продовження ресурсу літаків, повністю оновлюється комплекс радіоелектронного обладнання. Також літаки отримують можливість застосування нового ударного озброєння, включаючи перспективні стратегічні крилаті ракети Х-101 / Х-102. До 2020 року ВВС Росії планують оновити десятьма бомбардувальниками, які пройшли модернізацію за проектом Ту-160М.

Ту-160Ту-160

Надзвукові стратегічні бомбардувальники Ту-160 з'явилися на озброєнні дальньої авіації в 1987 році. Літак злітною масою до 275 тонн розвиває максимальну швидкість понад 2000 кілометрів на годину і несе до 40 тонн бойового навантаження: вільно падаючі або коректовувані авіабомби різних калібрів (в тому числі ядерні), стратегічні крилаті ракети Х-55 або аеробалістичних ракети Х-15. Практична дальність бомбардувальника з максимальною бойовим навантаженням перевищує 10 тисяч кілометрів, зі зниженою - за різними даними сягає 14-16 тисяч кілометрів.
 
З середини 2020 років літаки Ту-160, поряд з Ту-95МС, будуть поступово замінюватися в складі дальньої авіації на новий стратегічний бомбардувальник, що розробляється зараз за програмою «Перспективний авіаційний комплекс дальньої авіації» (ПАК ДА).

Спецтема: Украина и Латвия будут развивать авиаперевозки Как купить автомобиль б/у и не ошибиться Качественное протезирование зубов в СПб с индивидуальным подходом к каждому пациенту Классический рецепт пиццы Неаполитано для домашнего приготовления Оптический патч-корд высокого качества
Лента авиановостей