В Росії в літаку померла людина

В Росії в літаку померла людина

Про це в п'ятницю, 21 листопада, повідомив представник прес-служби управління на транспорті МВС Росії по ЦФО.

За його словами, літак вилетів зі столичного аеропорту Шереметьєво в Нижньовартовськ. В дорозі однієї з пасажирок 1952 народження стало погано. Командир прийняв рішення повернути літак в аеропорт. Борт приземлився в 00:42 мск.

Коли медики прибули на місце, жінка перебувала в стані клінічної смерті. Вона померла вже в реанімобілі.

Попередня причина смерті - гостра серцева недостатність. Представник прес-служби не уточнив, чи померла жінка на території аеропорту.

Широкий громадський резонанс викликала загибель 24-річного жителя Челябінська Артема Чечікова, що летів з Барселони. Разом з дружиною Оленою він повертався 18 серпня додому з весільної подорожі. Під час польоту у Чечікова стався серцевий напад. Літак авіакомпанії Air Europa, що слідував рейсом 831 за маршрутом Барселона - Челябінськ, здійснив вимушену посадку в Шереметьєво, однак пасажир помер до приїзду швидкої допомоги.

Сім'я звинувачує в події медиків і аеропорт. За фактом загибелі пасажира Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу. Аеропорт відкидає провину своїх співробітників і апелює до розшифровки переговорів пілота і диспетчера. Представники аеропорту стверджують, що пілот літака не повідомив про важкий стан хворого і необхідності реанімації.

Вы думали о том, чтобы сменить дизайн квартиры? Тогда, вам к нам Прокат авто в столице и городах Украины Выбираем и готовим говядину Ставки на спорт: учись побеждать! Виртуальный мир: удача у вас в кармане
Лента авиановостей