Росія ще не скоро полетить на місяць

Росія ще не скоро полетить на місяць

У Росії немає можливостей для освоєння людиною Місяця. Про це в інтерв'ю «Російській газеті» сказав віце-президент Об'єднаної ракетно-космічної корпорації (ОРКК) Віталій Лопота.

«Місяць, наприклад, нам поки недоступний. Щоб досягти поверхні Місяця екіпажем в три людини, потрібна ракета вантажопідйомністю не менше 130-150 тонн на нижню орбіту. На жаль, таких носіїв сьогодні немає. А ті носії, які є, не дозволяють цього зробити», - сказав Лопота.

За словами віце-президента ОРКК, «ми сьогодні створюємо ракети вантажопідйомністю 20 тонн на нижній орбіті, в недалекому майбутньому дійдемо до 25 тонн (ракета «Ангара», -. Прим. ред), але, щоб підлетіти до Місяця, потрібна маса на навколоземній орбіті 75 тонн ». Для того, щоб космонавти змогли повернутися на Землю, цю вантажопідйомність необхідно збільшити вдвічі.

Грузовые международные авто- и морские перевозки по выгодным ценам Прегнил: как применять? Доставка цветов Подготовка к зиме: приобретение тёплых вещей к холодному сезону Лучшие игровые автоматы от качественных производителей
Лента авиановостей