Аеропорт «Бориспіль» у 2015 році кардинально покращив показники – висновок міжнародного аудиту

Держпідприємство «Міжнародний аеропорт «Борисполь» успішно пройшло аудиторську перевірку за міжнародними стандартами за результатами діяльності у 2013-2015 рр. Відповідний аудиторський висновок підписала компанія BDO, член «великої п’ятірки» аудиторських компаній. До цього експертиза звітності за міжнародними стандартами проводилася чотири роки тому, за результатами 2012 року.

Аудит підтвердив досягнуте у 2015 році скорочення витрат, а також рекордне збільшення доходів та прибутків за результатами реформ, проведених на підприємстві.

Новые прямые рейсы! Выгодно и удобно!

У відповідності до міжнародних стандартів фінансової звітності (МСФО), за результатами 2015 року, держпідприємство вперше за три роки стало прибутковим, отримавши понад 700 млн грн прибутку. Прибуток аеропорту «Бориспіль» після оподаткування за МСФО у 2015 році склала 540,2 млн грн, тоді як у 2014 році зафіксовано збиток у розмірі 513,3 млн грн, а у 2013 році – збиток у розмірі 77,4 млн грн.

Результати міжнародного аудиту є незалежним підтвердженням ефективності нової стратегії розвитку аеропорту «Бориспіль», яка реалізується з 2015 року, коли вперше за останні три роки почалося зростання пасажиропотоку.

«У 2015 році ми ухвалили ряд управлінських рішень, скоротивши видатки та збільшивши доходи аеропорту. На тлі складної економічної ситуації у країні «Бориспіль» почав заробляти більше, й це відбулося не тільки за рахунок залучення додаткового пасажиропотоку, а й завдяки скороченню собівартості послуг. Паралельно із збільшенням кількості пасажирів, які обслугував аеропорт минулого року, на 6%, зростання доходів склало 60%, що навіть з урахуванням 52% девальвації нацвалюти свідчить про серйозне підвищення ефективності роботи аеропорту», - заявив керівник аеропорту «Бориспіль» Євгеній Дихне.

Скороченню собівартості послуг значною мірою сприяло переведення усіх рейсів до терміналу D (що скоротило як час обслуговування пасажирів, так і тривалість стиковок), оптимізація бізнес-процесів, забезпечення прозорості закупівель та підвищення енергоефективності підприємства.

«Втілюючи у життя стратегію перетворення «Борисполя» на потужний міжнародний транзитний вузол (хаб), ми досягли скорочення інтервалу руху літаків, збільшили пікову пропускну спроможність аеродрому, а також покращили умови обслуговування пасажирів – у терміналі D відкрилися нові магазини та ресторани, дитяча кімната, введено послугу прискореного проходження формальностей», - відзначив глава «Борисполя» Є.Дихне.

Покращення результатів діяльності аеропорту відзначили незалежні експерти і профільне міністерство. Так, у 2015 році відоме британське дослідницьке агентство SkyTrax визнало аеропорт « Бориспіль » одним з кращих аеропортів Східної Європи .

За минулий рік аеропорт залучив чотири нових авіаперевізника, а також створив умови для розширення мережі польотів базової авіакомпанії МАУ .

Міністерство інфраструктури України зі свого боку визнало одним з основних досягнень авіаційної галузі 2015 року отримання аеропортом « Бориспіль » прибутку, своєчасне виконання усіх його кредитних зобов'язань, приведення фінансової звітності підприємства до реального стану справ і досягнення взаєморозуміння з базовим перевізником.

Срочная оперативная полиграфия: быстро, качественно и со вкусом Ресторан итальянской кухни "Пьяцца Росса" при фешенебельном отеле "Националь". Огромный выбор дизайна уютных беседок Обезвоживание у собаки: как распознать и что делать Научись играть в лучшем азартном клубе
Лента авиановостей