Інформація щодо прийнятих рішень Комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ...

30 червня 2016 року в Державіаслужбі відбулося чергове засідання Комісії з розгляду питань щодо прав на експлуатацію повітряних ліній (далі – комісія).
Відповідно до Протоколу № 14 комісія прийняла рішення рекомендувати Голові Державіаслужби:
1. Залишити заяву ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» (додаток 1 до листа від 17.12.2015 № 01-17-388) щодо отримання права на експлуатацію повітряної лінії Київ – Шираз (Ісламська Республіка Іран) – Київ для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України без розгляду на підставі абзацу четвертого пункту 2.12 Авіаційних правил України «Порядок надання і анулювання прав на експлуатацію повітряних ліній», затверджених наказом Державіаслужби від 24.10.2014 № 686, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.11.2014 за № 1440/26217
2. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» право на експлуатацію повітряної лінії:
Харків – Даламан (Республіка Туреччина) – Харків (частота рейсів: 3 рейси на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 29.10.2016
3. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 5 до 7 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Даламан (Республіка Туреччина) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 7 рейсів на тиждень.
4. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 20 до 21 рейсу на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Анталія (Республіка Туреччина) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 21 рейс на тиждень.
5. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 5 до 7 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Азур Ейр Україна» на експлуатацію повітряної лінії:
Львів – Анталія (Республіка Туреччина) – Львів
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 7 рейсів на тиждень.
6. Анулювати право ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Львів – Київ (частота рейсів: 14 рейсів на тиждень)
для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України.
7. Анулювати права ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» на експлуатацію повітряних ліній:
Київ – Бішкек (Киргизька Республіка) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень);
Київ – Афіни (Грецька Республіка) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
Київ – Тбілісі (Грузія) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень);
Херсон – Стамбул (Республіка Туреччина) – Херсон (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень);
Одеса – Вільнюс (Литовська Республіка) – Одеса (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
Вінниця – Стамбул (Республіка Туреччина) – Вінниця (частота рейсів: 4 рейси на тиждень);
Київ – Мадрид (Королівство Іспанія) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України.
8. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» права на експлуатацію повітряних ліній:
Львів – Анталія (Республіка Туреччина) – Львів (частота рейсів: 6 рейсів на тиждень);
Одеса – Анталія (Республіка Туреччина) – Одеса (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 16.10.2016.
9. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» право на експлуатацію повітряної лінії:
Львів – Даламан (Республіка Туреччина) – Львів (частота рейсів: 1 рейс на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 23.10.2016.
10. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» право на експлуатацію повітряної лінії:
Запоріжжя – Анталія (Республіка Туреччина) – Запоріжжя (частота рейсів: 1 рейс на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 21.10.2016.
11. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» право на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Даламан (Республіка Туреччина) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 25.10.2016.
12. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» право на експлуатацію повітряної лінії:
Харків – Даламан (Республіка Туреччина) – Харків (частота рейсів: 1 рейс на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: з 07.07.2016 до 27.10.2016.
13. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 1 до 3 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» на експлуатацію повітряної лінії:
Харків – Анталія (Республіка Туреччина) – Харків
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 3 рейси на тиждень.
14. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 5 до 13 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Атласджет Україна» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Анталія (Республіка Туреччина) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 13 рейсів на тиждень.
15. Надати ТОВ «Українсько-середземноморські авіалінії» право на експлуатацію повітряної лінії:
Харків – Бейрут (Ліванська Республіка) – Харків (частота рейсів: 1 рейс на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії права: до 29.10.2016.
16. Надати ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» права на експлуатацію повітряних ліній:
Київ – Паланга (Литовська Республіка) – Київ (частота рейсів: 2 рейси на тиждень);
Київ – Бухарест (Румунія) – Київ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії прав: до 01.07.2066.
17. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 7 до 10 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Анталія (Республіка Туреччина) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 10 рейсів на тиждень.
18. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 2 до 5 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Тіват (Чорногорія) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 5 рейсів на тиждень.
19. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 2 до 5 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Бодрум (Республіка Туреччина) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 5 рейсів на тиждень.
20. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 2 до 5 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Даламан (Республіка Туреччина) – Київ
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням частоти рейсів: 5 рейсів на тиждень.
21. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 1 до 2 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Львів – Бургас (Республіка Болгарія) – Львів
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням частоти рейсів: 2 рейси на тиждень.
22. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 1 до 2 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Харків – Бургас (Республіка Болгарія) – Харків
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням частоти рейсів: 2 рейси на тиждень.
23. Внести зміну (зміна відомостей щодо частоти виконання рейсів шляхом збільшення частоти рейсів з 2 до 4 рейсів на тиждень) до документу про право ТОВ «Авіакомпанія «Браво» на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Бургас (Республіка Болгарія) – Київ
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням частоти рейсів: 4 рейси на тиждень.
24. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Браво» права на експлуатацію повітряних ліній:
Київ – Джерба (Туніська Республіка) – Київ (частота рейсів: 1 рейс на тиждень);
Київ – Варна (Республіка Болгарія) – Київ (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії прав: до 29.10.2026.
25. Надати ТОВ «Авіакомпанія «Браво» права на експлуатацію повітряних ліній:
Харків – Даламан (Республіка Туреччина) – Харків (частота рейсів: 2 рейси на тиждень);
Рівне – Анталія (Республіка Туреччина) – Рівне (частота рейсів: 2 рейси на тиждень);
Кривий Ріг – Даламан (Республіка Туреччина) – Кривий Ріг (частота рейсів: 2 рейси на тиждень);
Рівне – Даламан (Республіка Туреччина) – Рівне (частота рейсів: 2 рейси на тиждень);
Кривий Ріг – Анталія (Республіка Туреччина) – Кривий Ріг (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії прав: до 29.10.2016.
26. Надати ТОВ «ДАРТ» право на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Харків – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень)
для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України, із визначенням строку дії права: до 01.07.2065.
27. Надати ТОВ «ДАРТ» права на експлуатацію повітряних ліній:
Київ – Варна (Республіка Болгарія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень);
Київ – Бургас (Республіка Болгарія) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії прав: до 29.10.2016.
28. Надати ПАТ «Авіаційна компанія «Дніпроавіа» право на експлуатацію повітряної лінії:
Дніпропетровськ – Прага (Чеська Республіка) – Дніпропетровськ (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права: до 30.06.2026.
29. Надати ПАТ «Авіаційна компанія «Дніпроавіа» право на експлуатацію повітряної лінії:
Львів – Івано-Франківськ – Львів (частота рейсів: 7 рейсів на тиждень)
для виконання регулярних повітряних перевезень у межах України, із визначенням строку дії права: до 30.06.2026.
30. Відмовити ТОВ «ЯнЕір» ЛТД у наданні права на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Франкфурт-Хан (Федеративна Республіка Німеччина) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, на підставі пункту 1 частини восьмої статті 94 Повітряного кодексу України.
31. Надати ТОВ «ЯнЕір» ЛТД право на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Люблін (Республіка Польща) – Київ (частота рейсів: 4 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням необмеженого строку дії права.
32. Надати ТОВ «ЯнЕір» ЛТД права на експлуатацію повітряних лінії:
Одеса – Люблін (Республіка Польща) – Одеса (частота рейсів: 2 рейси на тиждень),
Харків – Люблін (Республіка Польща) – Харків (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, із визначенням строку дії права: з 01.08.2016 на необмежений строк.
33. Надати ТОВ «ЯнЕір» ЛТД право на експлуатацію повітряної лінії:
Вінниця – Анталія (Республіка Туреччина) – Вінниця (частота рейсів: 2 рейси на тиждень)
для виконання чартерних міжнародних повітряних перевезень з/до України або в межах України, що становлять систематичну серію – не менше одного рейсу на тиждень або не менше трьох рейсів на місяць, із визначенням строку дії прав: до 29.10.2016.
34. Відмовити ПрАТ «Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» у наданні права на експлуатацію повітряної лінії:
Київ – Шираз (Ісламська Республіка Іран) – Київ (частота рейсів: 3 рейси на тиждень)
для виконання регулярних міжнародних повітряних перевезень з/до України, на підставі пункту 1 частини восьмої статті 94 Повітряного кодексу України.

Собственное производство высококачественных изделий из металлопластика Колесные гайки для литых дисков Top Precision Optical Components To Enhance Your Vision Современное онлайн казино Казахстана Эффективные и интересные уроки вокала в Алматы
Лента авиановостей