Командира роти снайперів однієї з військових частин обвинувачений у скоєнні кримінальних злочинів

Командира роти снайперів однієї з військових частин обвинувачений у скоєнні кримінальних злочинів

Військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України прислала до суду обвинувачу вальний акт де обвинувачується командир роти снайперів у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч.3 ст.409 (ухилення від військової служби, вчинене в бойовій обстановці) та ч.3 ст.411 (умисне знищення військового майна, вчинене в бойовій обстановці) Кримінального кодексу України.

Досудовим розслідуванням знайдені докази того, що на початку серпня командир роти відмовився від виконання обов’язків військової служби і віддав наказ підлеглому особовому складу покинути своє місце розташування. Військовослужбовці знищили свою зброю та автомобіль, шляхом підпалу та перейшли на територію РФ. На наступний день були передані російською прикордонною службою Україні.

Ресторан итальянской кухни «Пьяцца Росса» при фешенебельном отеле «Националь». На что нужно обращать внимание, выбирая авиакомпанию Как носить женские туфли на шпильке Большой выбор услуг для жителей Киева и ближайших городов Лестницы на чердак
Лента авиановостей