19.01.2022 12:58 

Гарячі тури від компанії Travel-Shop

Гарячі тури від компанії Travel-Shop

Якщо вам здається, що економити на туристичних турах неможливо, то ви глибоко помиляєтеся. Туристична компанія в Україні Travel-Shop – це кращий варіант, щоб вибрати гарячі тури за вигідною ціною! З українською компанією можна дізнаватися багато нового, вибирати унікальні тури з масою переваг. Саме тому гарячі тури Travel-Shop – варіант для економних мандрівників, яким немає часу шукати відповідне рішення. На офіційному сайті агентства можна за допомогою професійних менеджерів підібрати індивідуальні гарячі тури за доступними цінами.

Що пропонує Travel-Shop?

Економний відпочинок з якісним обслуговуванням і комфортними умовами проживання вже завтра – це компанія Travel-Shop. Досвідчені менеджери з радістю розкажуть про переваги вибору гарячих турів, їх особливості. Для зайнятих людей такі послуги стануть справжньою знахідкою. Гарячі тури об'єднують бюджетність подорожі, а також великий спектр послуг, які роблять поїздку популярною, затребуваною і комфортною.

У каталозі на сайті компанії можна вибрати будь-який варіант для свого гаманця. Тут є можливість стежити за найактуальнішими пропозиціями і вибирати гарячі тури на свій смак і можливості. На кожен палаючий тур своя вартість в каталозі компанії.

Найпопулярнішими вважаються напрямки в ті країни, в яких документи оформюються після прильоту. Влітку можна вибрати гарячий тур в наступні країни:

 • Туреччина;
 • Іспанія;
 • Грузія;
 • Болгарія;
 • Кіпр.

Якщо клієнт хоче подорожувати восени або взимку, для нього є гарячі тури:

 • в Таїланд;
 • Індію;
 • Єгипет;
 • Шрі-Ланку.

Причина появи гарячих турів

Гарячі тури завжди випадають на найближчі 2-4 дні. Тому купувати їх дешевше і вигідніше. Зазвичай вартість палаючого туру знижується на 30% і більше. При цьому умови перебування в палаючому турі не відрізняються від звичайної подорожі. Однак головне, що вигідно при покупці – економія. Причини появи:

 • клієнт відмовляється від броні ще до дати подорожі;
 • залишається багато місць в літаку і готелі.

Туристична компанія, щоб знизити рівень своїх витрат, знижує вартість путівки, пропонуючи гарячі тури. Якщо на сайті Travel-Shop з'являється палаючий тур, потрібно встигнути його забронювати. Перш, ніж купити путівку по палаючому туру, слід визначитися з напрямком. Гарячі путівки в країни, де потрібна віза, з'являються на сайті досить рідко. За палаючими путівками можна потрапити в країну вже завтра. Тому, потрібно завжди бути готовими до поїздки.

Спортивное питание по доступным ценам Игровое пространство в режиме онлайн Купить летнюю резину бу в отличном состоянии Покупка iPhone XR 64Gb Red на сайте интернет-магазина Комфи Как новичку в игральные автоматы играть онлайн бесплатно
Лента авиановостей