Зону пошуків зниклого Боїнга змістили на 1 тис. км.

Зону пошуків зниклого Боїнга змістили на 1 тис. км.

Зона пошуків зниклого «Боїнга» компанії Malaysia Airlines зміщена більш ніж на тисячу кілометрів після отримання нових даних про його політ,про це оголосила влада Австралії в п'ятницю, 28 березня, повідомляє Agence France-Presse.

Аналіз даних радарів, які зафіксували цей літак під час його польоту на ділянці від Південно-Китайського моря до Малаккского протоки, показав, що лайнер рухався з більш високою швидкістю, ніж вважалося раніше, заявили представники австралійської влади. Виходячи з нових даних про швидкість польоту «Боїнга», додали вони, були перераховані передбачувані витрати палива і, отже, тривалість перебування літака в повітрі.

На підставі нових розрахунків пошук літака вирішено вести в районі, розташованому в 1,1 тисячі кілометрів на північний схід від тієї зони, де «Боїнг» шукали раніше, заявили представники влади Австралії.

Раніше пошук зниклого літака протягом декількох днів вели в районі, розташованому приблизно в 2,5 тисячі кілометрів на північний захід від австралійського міста Перт. Однак знайти будь-які докази того, що літак впав саме в цьому районі, поки не вдалося.

Заряду батарей радіомаяків, встановлених на бортових самописцях малазійського «Боїнга», вистачає приблизно на 30 днів роботи, нагадує AFP. Таким чином, якщо зону падіння літака не вдасться локалізувати до 8 квітня, то шанси знайти «чорні ящики» будуть вкрай малі.

Boeing 777 компанії Malaysia Airlines, що слідував рейсом з Куала-Лумпура в Пекін, зник з радарів в ніч на 8 березня. На борту літака знаходилися 239 чоловік. Останній раз екіпаж літака виходив на радіозв'язок з диспетчерами в той момент, коли лайнер знаходився над Південно-Китайським морем.

Після початку пошуків з'ясувалося, що над Південно-Китайським морем літак різко змінив курс. Системи зв'язку лайнера, що дозволяли визначити його місцезнаходження, до того моменту були відключені, як повідомлялося, вручну. Пізніше малайзійський військовий радар зафіксував на півночі Малаккского протоки об'єкт, імовірно Boeing 777. Про подальший маршрут «Боїнга» і про причини, за якими літак змінив курс, поки ніякої достовірної інформації немає.

Вулкан Старс играть на биткоины уже тоже можно Лучший выбор всевозможной продукции для принтеров Качественные часы для туризма: основные критерии выбора Современный и качественный сайт для любителей кино Приумножить капитал приглашает интернет казино 777 Original
Лента авиановостей