Air Serbia передумала літати до Києва

Air Serbia передумала літати до Києва
Авіакомпанія Air Serbia перенесла на невизначений час запуск рейсів Белград-Київ. У заяві авіаперевізника це пояснюється тим, що "безпека пасажирів і екіпажів є першорядною" для авіакомпанії.
Air Serbia повинна була запустити щоденні рейси Белград-Київ з 29 травня. Продаж квитків на цей напрямок компанія відкрила ще в січні.
Пасажири, які встигли купити квитки на скасовані рейси, зможуть повернути повну вартість, заплачену за перевезення. Air Serbia також пообіцяла допомогу в організації перельоту по альтернативних маршрутах, не уточнивши деталей.
До 2013 року рейс Київ-Белград виконувала українська авіакомпанія АероСвіт. Після того, як вона припинила польоти, пряме авіасполучення між Україною і Сербією було перервано.
iPhone 11 Pro Max - отличная широкоугольная камера и быстрый процессор Лотерея, знакомая миллионам наших людей Казино Поинт - Украина ломает стереотипы Основные виды эстетических процедур, которые вам предлагает стоматология Татьяны Коновой Доступные авиабилеты от авиакомпании Shirak Avia
Лента авиановостей