Петро Порошенко заявив, що «Боїнг» був збитий російською ракетою

Петро Порошенко заявив, що «Боїнг» був збитий російською ракетою

Президент України повідомив, що результати розслідування підтвердили, що пасажирський «Боїнг», був збитий російською ракетою.

Під час зустрічі з членами австралійської робочої групи з розслідування обставин катастрофи літака МН–17 за участю прем’єр-міністра Австралії Тоні Ебботта, Президент України повідомив, що розвіддані свідчать про те, що літак був збитий ракетою, яка випущена з системи «Бук-М».

Петро Порошенко підкреслив, що формування бойовиків, які погубили сотні життів пасажирів авіалайнера та тисячі життів на Сході України, повинні бути якомога швидше офіційно визнані терористичними організаціями.

Прем’єр-міністр Австралії підтримав ці слова та додав, що допомога української влади в організації роботи експертів на місці катастрофи літака була важли

Современный сервис заказа авиабилетов в любой уголок планеты Только самые проверенные и качественные слоты Оконные жалюзи и ролеты Кабельные тележки для кабелей разных типов от производителя Выбор штор для интерьера в классическом стиле
Лента авиановостей