Росія і далі літатиме над Заходом

Росія і далі літатиме над Заходом

Головнокомандувач військово-повітряних сил Росії, генерал-полковник Віктор Бондарєв заявив, що літаки РФ продовжать виконувати польоти в віддалені географічні райони за межами країни.

Бондарєв заявив: «Наші літаки Дальньої авіації дійсно регулярно виконують і будуть продовжувати виконувати польоти в віддалені географічні райони на повний радіус дії стратегічних бомбардувальників, у тому числі з дозаправкою паливом у повітрі. Це необхідно для тренування екіпажів та підтвердження можливостей авіаційної техніки».

Генерал-полковник розповів, що всі польоти проходять в суворій відповідності з міжнародними правилами використання повітряного простору: над нейтральними водами без входу в повітряний простір і без порушення кордонів інших держав. «При цьому практично всі польоти наших літаків супроводжуються винищувачами країн НАТО та їх партнерів з авіабаз, розташованих в безпосередній близькості від маршрутів польоту літаків.

Мюнхен – приветливая баварская столица Виртуальное пространство в режиме онлайн Маршрутизатор TP-LINK TL-WR941ND Пультовая охрана от компании Венбест: реакция в несколько секунд Быстрый и качественный перевод любой документации
Лента авиановостей