Президент МАУ Юрій Мірошников заявляє, що компанія не боїться лоукостів і не намагається їм протистояти

Президент МАУ Юрій Мірошников заявляє, що компанія не боїться лоукостів і не намагається їм протистояти

Юрій Мірошников повідомив: «Я не люблю лоукости, але вивчаю. Моє особисте професійне відчуття, що лоукости перетворили авіацію зі статусної речі в приміську електричку. Як на мене, це блюзнірський акт у світовому масштабі. Ми не боїмося конкуренції з ними і не намагаємося їм протистояти. Їх прихід — це реалії ринку, який змінюється. МАУ теж. Тому ми запозичуємо певні інструменти з лоукост-моделі».

-Прикладів успішного створення великими мережевими компаніями лоукостів зовсім небагато. Але ми маємо намір провести такий експеримент,- повідомив він.

Мірошников заявив: «Швидше за все, окреме підприємство створювати не будемо, але виділимо кілька літаків з конфігурацією, притаманною лоукост-компаніям. Тобто спрощене компонування літака з максимально технічно можливою ємністю. Будемо літати на Боїнгах з другорядних українських аеропортів тільки за міжнародними напрямками. Для нас важлива готовність місцевої влади підтримувати нас і пропонувати субсидії. Сподіваюся, перші рейси будуть в літньому сезоні 2015 року «.

Азартные развлечения – веселая рулетка Игровые автоматы, повествующие о загадочных существах Азарт и адреналин, не выходя из дома Строительные материалы: пластиковые трубы Как легко купить стиральную машину
Лента авиановостей