Президент МАУ Юрій Мірошников заявляє, що компанія не боїться лоукостів і не намагається їм протистояти

Президент МАУ Юрій Мірошников заявляє, що компанія не боїться лоукостів і не намагається їм протистояти

Юрій Мірошников повідомив: «Я не люблю лоукости, але вивчаю. Моє особисте професійне відчуття, що лоукости перетворили авіацію зі статусної речі в приміську електричку. Як на мене, це блюзнірський акт у світовому масштабі. Ми не боїмося конкуренції з ними і не намагаємося їм протистояти. Їх прихід — це реалії ринку, який змінюється. МАУ теж. Тому ми запозичуємо певні інструменти з лоукост-моделі».

-Прикладів успішного створення великими мережевими компаніями лоукостів зовсім небагато. Але ми маємо намір провести такий експеримент,- повідомив він.

Мірошников заявив: «Швидше за все, окреме підприємство створювати не будемо, але виділимо кілька літаків з конфігурацією, притаманною лоукост-компаніям. Тобто спрощене компонування літака з максимально технічно можливою ємністю. Будемо літати на Боїнгах з другорядних українських аеропортів тільки за міжнародними напрямками. Для нас важлива готовність місцевої влади підтримувати нас і пропонувати субсидії. Сподіваюся, перші рейси будуть в літньому сезоні 2015 року «.

В России заговорили о собственной криптовалюте Эффективный инструмент роста продаж в интернет-магазине Качественная спортивная обувь от лучших производителей Большой опыт в поддержке оформления документов в Польше Лестницы на чердак
Лента авиановостей