В аеропорту «Байкал» Ту-214 ледь не заїхав у замет

В аеропорту «Байкал» Ту-214 ледь не заїхав у замет

В аеропорту Улан-Уде здійснив посадку літак Ту-214 авіакомпанії «Трансаеро», на борту якого знаходилися 170 пасажирів і 10 членів екіпажу. При розвороті з метою заходу на місце стоянки літака екіпаж виявив наявність сніжного покриву, на перешкоді руху лайнера.

Як повідомили «Байкал Фінанс» в Східно-Сибірському слідчому управлінні на транспорті, «через це для забезпечення безпечного переміщення повітряного судна була застосована автомобільна техніка аеропорту».

За даним фактом слідчими органами проводиться дослідча перевірка, в ході якої буде дана правова оцінка діям служб аеропорту, відповідальним за авіаційну безпеку та належне утримання злітно-посадкової смуги. За результатами перевірки буде прийнято процесуальне рішення, зазначили в управлінні.

Лучшие симуляторы в коллекции игрового клуба: присоединяйтесь! Курсы испанского с носителями языка и вечеринки с сангрией и паэльей Лучший способ досуга – виртуальные игры: попробуйте! Интернет-магазин глушителей для самых разных авто Игры от Mega Jack: играй и выигрывай деньги!
Лента авиановостей