В аеропорту «Байкал» Ту-214 ледь не заїхав у замет

В аеропорту «Байкал» Ту-214 ледь не заїхав у замет

В аеропорту Улан-Уде здійснив посадку літак Ту-214 авіакомпанії «Трансаеро», на борту якого знаходилися 170 пасажирів і 10 членів екіпажу. При розвороті з метою заходу на місце стоянки літака екіпаж виявив наявність сніжного покриву, на перешкоді руху лайнера.

Як повідомили «Байкал Фінанс» в Східно-Сибірському слідчому управлінні на транспорті, «через це для забезпечення безпечного переміщення повітряного судна була застосована автомобільна техніка аеропорту».

За даним фактом слідчими органами проводиться дослідча перевірка, в ході якої буде дана правова оцінка діям служб аеропорту, відповідальним за авіаційну безпеку та належне утримання злітно-посадкової смуги. За результатами перевірки буде прийнято процесуальне рішення, зазначили в управлінні.

Срочная оперативная полиграфия: быстро, качественно и со вкусом Легкий заработок в интернете: играй и получай деньги Игровые автоматы – настоящее наслаждение от беззаботного отдыха Основы торгового бизнеса. Принтер этикеток от megapos.com.ua Коптильни и самогонные аппараты от производителя
Лента авиановостей