ЛІТАК SKYLON ЗМОЖЕ переміщати за гіперзвуковою швидкістю

ЛІТАК SKYLON ЗМОЖЕ переміщати за гіперзвуковою швидкістю

Розроблений британсько. аерокосмічною компанією Reaction Engines Limited Skylon довжиною 82 метри і шириною 25 метрів буде злітати і сідати на злітно-посадкову смугу як «звичайний» літак, але при цьому виявиться здатний досягати гіперзвукової швидкості і висоти в 26 кілометрів, переходячи на харчування киснем з власних баків.

Набір висоти забезпечується без застосування розгінних ступенів, зовнішніх прискорювачів або скидаються паливних баків, лише за допомогою двох реактивних двигунів SABRE з попереднім охолодженням повітря.

В основні камери згоряння, яких по чотири в кожному двигуні, подається паливо (рідкий водень) і окислювач, в ролі якого виступає або атмосферне повітря, що нагнітається турбокомпресором і охолоджуваний при проходженні через теплообмінник (повітряно-реактивний режим), або рідкий кисень з бортових баків (ракетний режим). Турбокомпресор обертає газова турбіна, на яку подається гелій, який отримує тепло від охолоджуваного повітря і розігрівали при охолодженні їм сопел, а потім гелій охолоджується рідким воднем.

Двигуни також оснащені допоміжними прямоструминними камерами згоряння, що живляться повітрям із зовнішніх каналів і використовуваними для спалювання надлишків водню, яка випаровується при охолодженні повітря, який не потрапив в теплообмінники під час роботи двигунів в повітряно-реактивному режимі.Прямоточний контур створює частину тяги, найбільш значну при низьких швидкостях польоту.

Перші льотні випробування прототипу Skylon заплановані на 2019, а коли справа дійде до серійного виробництва, вартість лайнера складе як мінімум $ 1,1 млрд.

Новые слоты для поклонников азарта: пиратские клады и тайные поклонники Поиск врача в Харькове: лучшие дерматологи и косметологи Азартные игры – научись управлять деньгами Игровой клуб с лучшими слотами сети Качественный сайт о жизни современной Самары
Лента авиановостей